• GANT W10855


Pánské hodinky Gant W10855 sú určené tým, ktorí uznávajú sportovní štýl. Materiál, ktorý sa najviac hodí pre výrobu púzdra tohto modelu, je ušlechtilá ocel. Rovnako ako materiál púzdra, je starostlivo vybraný aj materiál remienka a jeho zapínanie. V prípade týchto hodiniek je to silikon.

Analogový ciferník chráni minerální, tvrzené sklo, ktoré je schopné odolať drobnému mechanickému poškodeniu. Nie je ale odolné voči poškriabaniu a v žiadnom prípade ho nepovažujte za nerozbitné.

O samotný chod hodiniek sa stará bateriový quartz strojček. Jedná sa o pomerne odolný a najčastejšie používaný typ strojčeka, ktorý nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu – samozrejme okrem bežnej údržby celých hodiniek.

Hodinky Gant W10855 sú odolné voči vonkajšej vlhkosti. Odolajú sprchovaniu, kúpaniu, plávaniu a šnorchlovaniu. Nie sú ale určené pre hĺbkové potápanie. Pri styku s morskou vodou je nutné hodiny opláchnuť pod prúdom sladkej vody a osušiť ich.

Rovnako ako všetko ostatné, aj hodinky si vyžadujú občasnú starostlivosť. Neuškodí im občasné povrchové čistenie v podobe odstránenia prachu a iných drobných nečistôt. Tie potom v spojení s ľudským potom vytvárajú nepríjemný maz, ktorý nepôsobí najlepšie.


GANT W10855

  • Kód produktu: W10855
  • Dostupnosť: 1
  • 188,40€

  • Bez DPH: 157,00€